Pakavimas tampa ekologiškesniu

Pakuotes naudoja dauguma verslų bei įmonių – į jas galima pakuoti savo gaminamą produkciją, parduodamas prekes, netgi dovanas. Pakuotė yra tas objektas, kurį patį pirmą palies ir pamatys Jūsų potencialus pirkėjas ar klientas, tad mes tikime, jog pakuotės turėtų būti svarbus pasirinkimas, atliktas atsakingai ir atsižvelgiant į įmonės puoselėjamas vertybes. Mes, savo ruožtu, siekiame kurti kuo tvaresnę aplinką, tad džiaugiamės, kad šiuolaikinėje visuomenėje vis daugiau žmonių yra linkę rinktis ekologiškesnius produktus bei pakuotės. Mes, Spirit, tikime, kad visi esame atsakingi už tvarios aplinkos kūrimą, tad matome didžiulę būtinybę kurti aplinkai draugiškesnes ir kuo tvaresnes pakuotes.

Siekdami skatinti tvarumą ir gerinti aplinkosauginį veiksmingumą, sukūrėme universalią ekologiškesnę pakuotę, kuri yra nekenksminga aplinkai.

Tačiau pirmiausia atlikome pirminio gaminio poveikio aplinkai tyrimą, įvertinome gautus rezultatus, taip pat pasirinktas projektavimo strategijas, pasiūlytas alternatyvas, alternatyvų vertinimo rezultatus bei jų reitingavimą. Atlikę visą šią analizę, pasirinkome sprendimus, kurie buvo pritaikyti kuriant naujų gaminių dizainą. Remdamiesi nagrinėtomis alternatyvomis, jų įgyvendinamumo vertinimo rezultatais, šiandien pristatome Jums Spirit pakuotę, kuri buvo pagaminta perprojektavus gaminį mažinant laminavimo plotą, taip pat atsisakius pakuotės gamyboje naudojamo PVC plastiko langelio, vietoj šio langelio nutarta pasirinkti gaminio informacijos atvaizdavimą naudojant didelės raiškos spaudos alternatyvą, o tai spaudai pasirinkti ekologiškus vandens pagrindo dažus, kurie būtų nekenksmingi aplinkai. Galiausiai pasirinkome sumažinti atliekų kiekį rinkdamiesi perdirbtą kartoną.

Būtent dėl šių atliktų patobulinimų šiandien ir galime Jums pristatyti universalią pakuotę, kuri yra netoksiška aplinkai. Ją gaminant buvo sunaudota mažiau kenksmingo plastiko, taip pat sumažintas ir nereikalingų žaliavų sunaudojimo mastas. Džiaugiamės, kad pavyko sumažinti ir išskiriamo į aplinką anglies dioksido kiekį – taip prisidedame prie vandenyno rūgštėjimo problemos, kurią sukelia kenksmingų anglies dioksido dujų emisijos, sprendimo. Taip pat atlikę patobulinimus sumažinome energijos sąnaudas.

Siekdami skatinti ir palaikyti žiedinę ekonomiką, mes ir sukūrėme ekologiškesnę ir tvaresnę pakuotę. Pakeitėme pirminio gaminio technines specifikacijas, taip pat pritaikėme ekologinį pakuotės projektavimą, taip galėdami maksimaliai sumažinti atliekų kiekį. Šiandien šią universalią pakuotę, sukurtą pagal naują ir aplinkai draugiškesnį dizainą, kviečiame išbandyti ir Jus. Rinkitės Spirit pakuotes savo produkcijai ir prekėms. Rinkitės kad ir tokiu žingsniu prisidėti prie taip svarbios žiedinės ekonomikos palaikymo ir skatinimo. Mes šias pakuotes sukūrėme iš meilės aplinkai, tad rinkitės jas ir spręskime aplinkos užterštumo problemas kartu!

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top