maketaviams ir dizainas

Maketavimas ir dizainas

Norint nustebinti, šiandien reikia įdėti žymiai daugiau pastangų, nei anksčiau. Geras ir patrauklus dizainas – tai vienas svarbiausių faktorių, norint turėti gerus jūsų produktų ar teikiamų paslaugų pardavimus. Tinkamas gaminio apipavidalinimas – geras įspūdis klientui.

Perduokite savo užduotis į vienas rankas: mes pasiūlysime idėją, greitai ir profesionaliai paruošime dizainą, sumaketuosime ir iš karto atspausdinsime. Naudojame naujausias dizaino programas, išmanome visas spaudos technologijas, suprantame įvairiausias gamybines technikas, turime galingus kompiuterius, prieigas prie fotografijos ir kitų iliustracijų duomenų bazių – galutiniu rezultatu būsite patenkintas.

Kokybiškas dizainas - dideli pardavimai

Kuo skiriasi dizainas ir maketavimas?

Dizaino ir maketavimo darbus siūlome visiems su spauda susijusiems produktams. Pradedant įvairiais gaminiais asmeninėms šventėms (atvirukai, kvietimai), tęsiant firminiais verslo produktais ir baigiant knygomis, skrajutėmis, katalogais, bloknotais, didelės apimties reprezentaciniais leidiniais, pristatančiais jūsų veiklą ir organizaciją.

Kuo skiriasi dizainas nuo maketavimo? Dizainas – tai kūrybiškas leidinio maketavimas, vizualinės koncepcijos sukūrimas, atsižvelgiant į konkretaus leidinio paskirtį, stilių, informaciją leidinyje. Tai sritis, reikalaujanti kūrybiškumo. Maketavimas – tai leidinio paruošimas spaudai pagal spaustuvės techninius reikalavimus. Tai ypatingo kruopštumo reikalaujantis darbas.

Maketavimo ir dizaino pagalba yra sukuriama produkcija: plakatai, tentai, roll`up, vėliavos, backlitai, fotodrobės, drobės, iškabos, spauda ant plastiko, reklaminiai stiklo gaminiai, kortelės, lipdukai, etiketės, stendai, afišos, lentelės, vardaženkliai ir kt.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiekvieną dieną sulaukiame pasikartojančių klausimų, todėl visus juos sukėlėme į savo svetainės D.U.K. Tikimės, kad šie atsakymai atsakys į Jums rūpimus klausimus ir padės sutaupyti laiko.

Produkciją galite atsiimti iki 17:00 val.

Mūsų reklamos gamybos dirbtuvės yra įsikūrusios Vilniuje, Geležinio Vilko g. 2.

Taip, mes gaminame didelius ir mažus tiražus.

Savo produkciją pristatome ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Taip, mūsų komandoje dirba profesionalūs dizaineriai, kurie galės sukurti maketą pagal jūsų viziją.

Ne, savaitgaliais mes nedirbame.

Susisiekite
Raskite mus
Sekite mumis
Siųskite užklausą

Turite klausimų? Siųskite užklausą ir mes parengsime geriausią atsakymą.


Pirkinių krepšelis
Scroll to Top