ofsetine spauda

Ofsetinė spauda

Šis spaudos būdas naudojamas gana dažnai ir labiausiai tinka spausdinant didelius tiražus. Pagrindiniai šios spaudos privalumai:

  • Aukšta spaudinio kokybė ir rezoliucija. Šis spaudos būdas dėl savo technologinių savybių užtikrina tikslų spalvų ir pustonių atkūrimą, precizišką detalių atvaizdavimą.

  • Nedidelė vieno spaudinio kaina. Kuo didesnis tiražas spausdinamas, tuo mažesnė kaina tenka vienam vienetui. Spausdinant ofsetiniu būdu, didžiausią sąnaudų dalį sudaro spaudos formų ir spaudos mašinos paruošimas masinei gamybai. Norint, kad jūsų spaudinių kaina būtų optimali, rekomenduojame labai mažų tiražų spaudos darbus atlikti naudojant skaitmeninės spaudos įrengimus.

Dideli tiražai dideliu greičiu

Ofsetinės spaudos technologija

Spausdinant ofsetiniu būdu, spalvų paletė išgaunama naudojant CMYK spalvų sistemą. Šios raidės žymi 4 spalvas – tai žydrą (CYAN ), purpurinę (MAGENTA), geltoną (YELLOW) ir juodą (BLACK – Key of color). Ofsetinės spaudos technologija pasižymi tuo, kad galima naudoti ne tik CMYK spalvų paletę, bet ir Pantone spalvas, taip pat galima spausdinti daugiau nei keturiomis spalvomis. CMYK geba sukurti didelį pasirinkimą spalvų. Įdomus ofsetinės spaudos spausdinimo procesas. Spausdinant šiuo būdu atspaudas nėra padaromas tiesiai ant popieriaus lakšto: dažas pirmiausiai perteikiamas ant specialaus guminio pagrindo ir tik tuomet ant paviršiaus: popieriaus, kartono, plastiko ar kito plokščio paviršiaus. Prieš naudojimą šie spaudiniai išdžiovinami arba padengiami laku.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiekvieną dieną sulaukiame pasikartojančių klausimų, todėl visus juos sukėlėme į savo svetainės D.U.K. Tikimės, kad šie atsakymai atsakys į Jums rūpimus klausimus ir padės sutaupyti laiko.

Produkciją galite atsiimti iki 17:00 val.

Mūsų reklamos gamybos dirbtuvės yra įsikūrusios Vilniuje, Geležinio Vilko g. 2.

Taip, mes gaminame didelius ir mažus tiražus.

Savo produkciją pristatome ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Taip, mūsų komandoje dirba profesionalūs dizaineriai, kurie galės sukurti maketą pagal jūsų viziją.

Ne, savaitgaliais mes nedirbame.

Susisiekite
Raskite mus
Sekite mumis
Siųskite užklausą

Turite klausimų? Siųskite užklausą ir mes parengsime geriausią atsakymą.


Pirkinių krepšelis
Scroll to Top