vitrinu apipvidalinimas

Vitrinų apipavidalinimas

Vitrinos yra populiariausias ir greičiausiai vartotojų akį patraukiantis reklamos plotas, kuriame galima pateikti informaciją apie prekes, paslaugas, akcijas ar nuolaidas. Skoningai apipavidalinta vitrina formuoja gerą įspūdį apie įmonę.

Reklama, kuri puošia jūsų fizinę lokaciją

Vitrinų apipavidalinimo privalumai?

Vitrinų apipavidalinimui naudojame aukštos kokybės plėveles, kurios atsparios bet kokiems orams. Vitrinos apipavidalinimas gali būti unikalaus dizaino, kuriant jūsų vitrinos apipavidalinimą, gali būti naudojami skirtingų formų ir tekstūros produktai, dėliojamos išskirtinės kompozicijos. Reklama vitrinuose priverčia potencialius klientus jus pastebėti ir užsukti į fizinę lokaciją. Ant vitrinų gali būti ne tik reklama, tačiau ir bet kokie kiti užrašai ar net šerkšnas.

Dar vienas vitrinų apipavidalinimo privalumas – ši spauda gali izoliuoti patalpas, sulaikyti nepageidaujamus saulės spindulius. Tada vitrininių langų nereikia tamsinti ar dengti.

Spirit - vitrinų ekspertai

Esame parengę įvairių vitrinų apipavidalinimo sprendimų: klijuojame nuotraukas ir reklaminius užrašus, gaminame dekoracijas ir butaforijas, jas instaliuojame pagal dizainerių pateiktus projektus.

Ilgametė patirtis leido mums įgyti begalę plėvelės klijavimui reikalingų techninių įgūdžių: nuplėšti senas reklamas, kokybiškai paruošti pagrindą plėvelės klijavimui, efektyviai užklijuoti plėvelę ant bet kokio paviršiaus ir kt. Esame užklijavę nesuskaičiuojamą kiekį kvadratinių metrų plėvelės: nuo prekybos centro akcijų reklamos, iki plėvelės klijavimo ant stiklo, plastiko ar automobilio.

 

vitrinu ekspertai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiekvieną dieną sulaukiame pasikartojančių klausimų, todėl visus juos sukėlėme į savo svetainės D.U.K. Tikimės, kad šie atsakymai atsakys į Jums rūpimus klausimus ir padės sutaupyti laiko.

Produkciją galite atsiimti iki 17:00 val.

Mūsų reklamos gamybos dirbtuvės yra įsikūrusios Vilniuje, Geležinio Vilko g. 2.

Taip, mes gaminame didelius ir mažus tiražus.

Savo produkciją pristatome ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Taip, mūsų komandoje dirba profesionalūs dizaineriai, kurie galės sukurti maketą pagal jūsų viziją.

Ne, savaitgaliais mes nedirbame.

Susisiekite
Raskite mus
Sekite mumis
Siųskite užklausą

Turite klausimų? Siųskite užklausą ir mes parengsime geriausią atsakymą.


Pirkinių krepšelis
Scroll to Top