Aukso folija

UV lakas ir aukso folija

Klientai, kurie nori, kad jų spauda atrodytų išskirtinai ir prabangiai, renkasi dekoravimą su UV laku ir aukso, sidabro folijomis. UV lakas yra skaidrus lakas, kuris skaitmeniniu būdu yra pernešamas ant norimos maketo vietos. Su UV laku gali būti dekoruoti įvairūs elementai. Specialiu būdų aukso arba sidabro folija galime prilipdyti prie UV lako. Taip galime išgauti aukso folija dekoruotus maketus. Įprastu spausdinimu, aukso folijos efektą išgauti gali tik specialus spausdintuvas, todėl mes siūlome išskirtinę galimybę papuošti savo maketus UV laku arba aukso folija.  

UV lako ir aukso folijos panaudojimas

UV laku ir aukso folija gali būti puošiama įvairi spaudos produkcija. Dažniausiai šis užbaigimo darbas pasirenkamas gaminant prabangius diplomus, sertifikatus, kvietimus, dovanų kuponus, pakuotes, katalogus ir vizitines korteles. Norite, kad jūsų spaudos produkcija atrodytų prabangiai? Susisiekite su mumis ir mes tai įgyvendinsime.

Vizitines korteles
irangos-galimybes
dovanu kuponas
Lankstinukai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiekvieną dieną sulaukiame pasikartojančių klausimų, todėl visus juos sukėlėme į savo svetainės D.U.K. Tikimės, kad šie atsakymai atsakys į Jums rūpimus klausimus ir padės sutaupyti laiko.

Produkciją galite atsiimti iki 17:00 val.

Mūsų reklamos gamybos dirbtuvės yra įsikūrusios Vilniuje, Geležinio Vilko g. 2.

Taip, mes gaminame didelius ir mažus tiražus.

Savo produkciją pristatome ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Taip, mūsų komandoje dirba profesionalūs dizaineriai, kurie galės sukurti maketą pagal jūsų viziją.

Ne, savaitgaliais mes nedirbame.

Susisiekite
Raskite mus
Sekite mumis
Siųskite užklausą

Turite klausimų? Siųskite užklausą ir mes parengsime geriausią atsakymą.


Pirkinių krepšelis
Scroll to Top