skaitmenine spauda

Skaitmeninė spauda

Skaitmeninė spauda – vienas moderniausių spausdinimo būdų, tinkantis spausdinti nedidelius tiražus (mažiausias kiekis – 1 vnt.), nestandartinio dydžio ir įvairaus formato gaminius (nuo vizitinės kortelės iki katalogo) ir turint trumpą gamybos terminą (dažnai gaminys atiduodamas jau kitą dieną).

Naudojant skaitmeninę spaudos technologiją spausdinimo kaštai bus maži, o pradedant gamybą nereikės specialaus pasirengimo. Skaitmeninei spaudai nereikalingas profesionalus maketavimas ar sudėtingas spaudinio paruošimas – spausdinimo darbus galima pradėti nedelsiant, nes vaizdas iš skaitmeninių failų (geriausiai PDF) ir iš grafinės programinės įrangos perduodamas tiesiai į spausdinimo aparatą.

Panaudojimas

Skaitmeninės spaudos technologija ypač tinkama personalizuotiems gaminiams: asmeniniams sveikinimams, pakvietimams, numeruotiems bilietams, kuponams, etiketėms ir pan. Šiuo spaudos būdu gaminama ir kita produkcija:

bukletas
vizitines
katalogas
skrajute

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiekvieną dieną sulaukiame pasikartojančių klausimų, todėl visus juos sukėlėme į savo svetainės D.U.K. Tikimės, kad šie atsakymai atsakys į Jums rūpimus klausimus ir padės sutaupyti laiko.

Produkciją galite atsiimti iki 17:00 val.

Mūsų reklamos gamybos dirbtuvės yra įsikūrusios Vilniuje, Geležinio Vilko g. 2.

Taip, mes gaminame didelius ir mažus tiražus.

Savo produkciją pristatome ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Taip, mūsų komandoje dirba profesionalūs dizaineriai, kurie galės sukurti maketą pagal jūsų viziją.

Ne, savaitgaliais mes nedirbame.

Susisiekite
Raskite mus
Sekite mumis
Siųskite užklausą

Turite klausimų? Siųskite užklausą ir mes parengsime geriausią atsakymą.


Pirkinių krepšelis
Scroll to Top