Popierinė Kartoninė pakuotė

Gaminame įvairias pakuotes. Galime atlikti visus darbus, nuo dizaino sukūrimo iki galutinės pakuotės pagaminimo. Priimame didelius ir mažus tiražus. Pakuočių gamybos terminas dažniausiai būna nuo 3 iki 6 darbo dienų. Priklauso nuo užsakyto kiekio ir maketo sudėtingumo.

Individuali pakuotės užklausa


Pakuote

Tekstui panaudota sidabro folija.

1 iš 3

Vienpusio kreidavimo kartonas.

2 iš 3

Atspausdinta su kokybišku skaitmeniniu spausdintuvu.

3 iš 3

Pakuotės gamyba

Pakuotė yra jūsų produkto viršelis, kurį pirmiausia pamatys klientas ir greičiausiai pagal ją nuspręs ar pirkti jūsų produktą ar ne. Kuriant pakuotė pirmiausia reikia atsakyti į tris esminius klausimus. Kas yra produktas? Tai padės nustatyti ar jūsų pakuotei yra reikalingi specialūs techniniai reikalavimai ir t.t. Kas perka pakuotę? Yra antras svarbiausių klausimų ir tai nusako jūsų pradinį pakuotes dizainą. Ar ją pirks vyrai, moterys ar vaikai ar senjorai. „Kaip žmonės perka produktą?“ Yra trečias svarbiausias klausimas. Jeigu produktas perkamas maisto prekių parduotuvėse, kur lentynos pilnos įvairiausių pakuočių, tada jūsų produktas turi būti ryškus ir pastebimas, jeigu prabangių prekių parduotuvėje, tada pakuotė turi būti prabangi ir minimalistinė. Atsakę šiuos svarbius klausimus gausite pirminę pakuotės viziją.

Individuali pakuotės užklausa


Dažniausiai užduodami klausimai

Kiekvieną dieną sulaukiame pasikartojančių klausimų, todėl visus juos sukėlėme į savo svetainės D.U.K. Tikimės, kad šie atsakymai atsakys į Jums rūpimus klausimus ir padės sutaupyti laiko.

Produkciją galite atsiimti iki 17:00 val.

Mūsų reklamos gamybos dirbtuvės yra įsikūrusios Vilniuje, Geležinio Vilko g. 2.

Taip, mes gaminame didelius ir mažus tiražus.

Savo produkciją pristatome ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Taip, mūsų komandoje dirba profesionalūs dizaineriai, kurie galės sukurti maketą pagal jūsų viziją.

Ne, savaitgaliais mes nedirbame.

Susisiekite
Raskite mus
Sekite mumis
Siųskite užklausą

Turite klausimų? Siųskite užklausą ir mes parengsime geriausią atsakymą.


Pirkinių krepšelis
Scroll to Top