Laikas pagalvoti apie ekologiškesnius sprendimus pakavime

Pakuotė yra tas gaminys, kuris neretai yra neatsiejamas nuo bet kokių kitų prekių ar produktų. Tačiau pakuotės pasirinkimas taip pat privalo būti be galo sąmoningas veiksmas, kadangi tokios pakuotės prekėms ar produktams gamyba gali turėti didelį neigiamą poveikį aplinkai. Siekdami mažinti šį neigiamą aplinkai ir sveikatai poveikį, taip pat prisidėti prie tvarios ateities kūrimo, privalome rinktis ekologiškesnes ir aplinkai draugiškesnes pakuotes. Spirit Jums siūlo vieną iš variantų, kuris pasižymi didesniu tvarumu bei ekologiškumu nei įprastos pakuotės.

Siekdami įgyvendinti naujo gaminio dizainą ir idėją, pasirinkome universalią bei ekologišką pakuotę su plastiko langeliu. Prieš priimant šį sprendimą, atlikome detalų pirminio gaminio poveikio aplinkai tyrimą, jį išanalizavome, įvertinome alternatyvų įgyvendinamumo ir jų reitingavimo rezultatus. Buvo atsižvelgta ir į pasirinktas projektavimo strategijas bei pasiūlytas alternatyvas, taip siekiant pasirinkti geriausią sprendimą, leisiantį mums sukurti kuo kokybiškesnį produktą, tačiau kartu ir kuo ekologiškesnį bei kuo tvaresnį.

Šis naujas Spirit gaminys, pagamintas atlikus tam tikrus patobulinimus, jau dabar laikomas tvaresniu produktu, nes aplinkos apsaugos požiūriu tokia pakuotė turi ne vieną privalumą. Visų pirma, pakuotė yra perprojektuota mažinant laminavimo plotą, o tai reiškia, kad gaminant tokį gaminį sumažinamas cheminių medžiagų sunaudojimo kiekis bei paliekamas aplinkai taip kenkiančio ir vandenyno rūgštėjimą sukeliančio anglies dvideginio kiekis. Antra, buvo atsisakyta nereikalingo PVC plastiko langelio, kurio darymas buvo neekologiškas bei kenkė aplinkai. Vietoje šio PVC plastiko langelio pasirinkome gaminio informaciją atvaizduoti naudojant didelės raiškos spaudą ir ekologiškus vandens pagrindo dažus. Trečia, buvo pasirinktas perdirbto kartojimo naudojimas, taip siekiant sumažinti atliekų kiekį ir aplinkos rūgštėjimą.

Gamindami šią pakuotę, mes ne tik prisidedame prie tvarios ateities, bet ir aktyviai siekiame apsaugoti gamtą nuo žalingo poveikio. Taigi, mes jau atsisakėme nereikalingo plastiko ir pasirinkome dirbti siekiant sukurti kuo ekologiškesnę pakuotę, kuri būtų aplinkai netoksiška, taip pat kurią gaminant galėtume sumažinti atliekų kiekį, sumažinti anglies dioksido, išskiriamo į aplinką gamybinių procesų metu, kiekį, aplinkos rūgštėjimą. Negana to, Spirit sukurta pakuotė yra universali, tad ją nesudėtingai pritaikysite įvairioms prekėms bei produktams.

Mes pasirinkome palaikyti žiedinę ekonomiką atsakingai gaminant produktus, todėl šiandien kviečiame Jus rinktis atsakingai ir prisidėti prie tvarios ateities kūrimo – rinkitės aplinkai draugiškesnes ir ekologiškesnes pakuotes. Rinkitės Spirit EKO pakuotes ir spręskime aplinkos užterštumo problemas kartu!

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top