Prie ekologijos galime prisidėti visi – mažiau toksiška lauko reklama

Ko gero daugelis yra matę tūrines raides bei reklamines šviesdėžes – tai itin plačiai reklaminiams ir kitiems tikslams naudojami gaminiai, gebantys greitai prikaustyti dėmesį ir didelei masei žmonių reklamuoti atitinkamą produktą, prekę, paslaugą ar veiklą. Visgi šiandien privalu kalbėtis apie ekologiją kiekviename žingsnyje – mes visi kartu esame atsakingi už švaraus pasaulio kūrimą, tad kiekvienas turėtume pradėti patys nuo savęs. Deja, kalbėti reikia, bet tikrai neužtenka. Gaminamų tūrinių raidžių ir reklaminių šviesdėžių mastas yra labai didelis, tad tiesiog privalu ieškoti gamybinių alternatyvų, leisiančių sukurti kuo ekologiškesnius bei kuo tvaresnius gaminius, atliekančius tą pačią kokybišką funkciją.

Įprastai gaminant reklamines tūrines raides bei reklamines šviesdėžes į aplinką patenka daug anglies dioksido. Jo emisijos skatina vandenynų rūgštėjimą. Taip pat įprastų gamybinių procesų metu sukaupiamas didelis kiekis gamybinių atliekų, sunaudojama daug cheminių ir toksiškų aplinkai medžiagų, taip skatinant aplinkos toksiškumą, kenkiantį ne tik aplinkai, bet ir žmogaus sveikatai.

Šiandien pristatome Jums Spirit reklamines tūrines raides bei reklamines šviesdėžes, nes, siekdami skatinti tvarumą bei palaikyti žiedinę ekonomiką, atliktome ekologinį produktų perprojektavimą bei patobulinome technines specifikacijas. Šiandien turime produktus, kurie gerina aplinkosauginį veiksmingumą ir kuriuos naudoti galite jau dabar.

Kas mums padėjo sukurti ekologiškesnius gaminius? Atlikome pirminių gaminių poveikio aplinkai tyrimą, detaliai išanalizavome tyrimo rezultatus bei priėmėme sprendimą išbandyti alternatyvius gamybos metodus. Sumažinome sunaudojamų nereikalingų žaliavų kiekį dalį 8 PVC plokštės pakeičiant 3 mm. Taip pat pasirinkome juodojo metalo kampus pakeisti aliuminio kampais, o juodojo metalo profilius keisti naudojant lankstomus aliuminio profilius. Sumažinome ir cheminių medžiagų sunaudojimą, nes atsisakėme pirminiame gaminyje naudotų klijų, skirtų tūrinių raidžių surinkimui. Atsisakėme ir aplinkai nepalankių suvirinimo procesų, naudotų gaminant pirmines gaminio versijas, šiuos procesus pakeitėme perėję prie sutvirtinimo elementų naudojimo. Galiausiai priėmėme sprendimą sumažinti ir energijos sąnaudas, tad pasirinkome liuminescencines lempas pakeisti LED šviesos diodais. Šie pakeitimai leido sukurti tvaresnes ir ekologiškesnes reklamines tūrines raides bei reklamines šviesdėžes.

Mums svarbu prisidėti prie aplinkos apsaugos problemų sprendimo, tačiau kartu kurti Jums, mūsų esamiems ir potencialiems Spirit klientams, funkcionalius bei kokybiškus gaminius. Būtent dėl to džiaugiamės galėdami Jums pristatyti naujus ekologiškesnius produktus, kuriais galime prisidėti prie žiedinės ekonomikos skatinimo. O Jus raginame rinktis Spirit reklamines tūrines raides ir šviesdėžes ir taip mažinti aplinkos užterštumą kartu!

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top