Naujas, palankus aplinkai gaminys – ekologiška šviesdėžė

Naktį šviečiančios reklamos, logotipai ar tūrinės raidės – būtinas kiekvieno verslo atributas. Neretai tokio tipo iškabas reikia atnaujinti keičiant logotipą, įmonės pavadinimą ar tiesiog plečiantis ir įsirengiant daugiau ofisų, parduotuvių ar sandėlių. SPIRIT kuriamos reklaminės šviesdėžės ir tūrinės raidės – klientų mėgstamas produktas, kuris nuo šiol bus dar ir draugiškesnis aplinkai! Skaitykite toliau ir sužinokite kaip SPIRIT komanda patobulino kuriamas reklamines iškabas, kad šios taptų draugiškesnės aplinkai.

Siekdami skatinti tvarumą, sukūrėme ekologišką ir tvarią šviesdėžę

Įprastos šviesdėžės yra apšviečiamos liuminescencinėmis lempomis, kuriose šviesą skleidžia elektros išlydžio sužadintas liuminoforas. Kalbant apie ekologiją, šių lempų pagrindinis minusas yra tas, kad jose yra gyvsidabrio. Gyvsidabris – toksiškas metalas, kuris patekęs į aplinką natūraliai nesuskyla, o patekęs į vandenį gali nukeliauti iki geriamojo vandens šaltinių ir tapti pavojingas žmonėms. Todėl panaudotas liuminescencines lempas yra labai svarbu atiduoti tinkamai sunaikinti.

Ieškodami sprendimų šviesdėžėms su mažesniu poveikiu aplinkai kurti, nusprendėme naudoti LED arba šviesos diodų lempas, kurios yra draugiškesnės aplinkai. Be tvaresnio gamybos proceso, LED lempos yra maždaug 20 % efektyvesnės už liuminescencines lempas. Taigi jos leis sutaupyti sunaudojamos elektros energijos, taip sumažinant ir išteklių vartojimą, ir jūsų verslo elektros sąskaitą.

Dar vienas svarbus aspektas tūrinių raidžių ir šviesdėžių gamyboje – elementų tvirtinimas virinant metalines detales. Šio proceso metu į aplinką yra išskiriama papildoma šiluma, be to – įvairios cheminės medžiagos, kurios yra kenksmingos aplinkai, pavyzdžiui, metalų oksidai, anglies dioksidas, ozonas ir t. t. Norėdami sumažinti toksiškų medžiagų kiekį nusprendėme virinimą keisti įvairiais tvirtinimo elementais.

Sumažinome žaliavų ir energijos sąnaudas gamindami ekologišką šviesdėžę

Be tvaresnių procesų, vienas iš tikslų kuriant naujo modelio reklaminius ruošinius, buvo sumažinti naudojamų medžiagų kiekį. Vienas tokių pakeitimų – dalį 8 mm PVC plokštės pakeisti 3 mm storio plokšte.

Taip pat sumažinome ir cheminių medžiagų sunaudojimą, atsisakę klijų tūrinių raidžių surinkimo procese. Mažiau plastiko, mažiau cheminių medžiagų – tai šios naujosios aplinkai draugiškos tūrinės raidės ir šviesdėžės!

Skatinkime žiedinę ekonomiką – ekologiška šviesdėžė

            Aliuminis – vienas lengviausiai perdirbamų metalų pasaulyje. Yra skaičiuojama, kad norint perdirbti aliuminį reikia 95 proc. mažiau energijos, nei norint iškasti naujo aliuminio. Būtent todėl juodojo metalo kampus, naudotus seno modelio šviesdėžėse ir tūrinėse raidėse pasirinkome keisti į aliuminio kampus, o juodojo metalo profilius – keisti į lankstomus aliuminio profilius. Įdomu tai, kad šiuo metu vis dar naudojame (nuolat perdirbdami) maždaug 75 proc. viso kada nors pasaulyje išgauto aliuminio. Taigi tvarių medžiagų tūrinės raidės – puikus pasirinkimas tiems kurie ieško ekologiškesnių sprendimų!

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top